Doğayla barışık; daha ekonomik, daha temiz, daha sağlıklı...
TEL : 0 212 554 02 73
FAX : 0 212 554 02 73
HAKKIMIZDA
Hakkımızda
ÇİLİNGİROĞLU İŞ PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1985 yılında İstanbul'da kurularak sektöre plastik ürünler üreterek başlamıştır.

Son yıllarda gelişmekte olan ülkemizin plastik ihtiyaçları fazlasıyla arttığı görülmekte olup, bu ihtiyaçların boyutlarını seçmeksizin birçok özel projelerde en kaliteli biçimde teslim etmiş, gücümüzü arttırmışızdır. Şirketimiz mimari konseptine uygun nitelikli ekonomik ve fonksiyonelliğin her zaman ön planda tutulduğu projeleri başarılı bir şekilde hayata geçirmek üzere yapılanmıştır. Bu doğrultuda çıktığımız yola, kendimizi sürekli geliştirerek, son yıllarda özellikle ambalaj sektöründe ülkemizin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamışızdır.

Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız, standartlarımızı her zaman yükseltmeyi hedeflemiştir.
Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Çilingiroğlu Plastik, en son teknoloji ile donatılmış olup tecrübeli teknik ekibiyle projeleri zamanında teslim etmiştir.

Çilingiroğlu Plastik olarak her gecen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını önde ürünler üretmeye devam edeceğiz.
Misyonumuz
İnsanların en büyük ihtiyaçlarından biri olan yaşamanın en sağlam şekilde korumak ve geliştirmek, bunların oluşmasındaki zaman aşımını en iyi şekilde kullanarak her koşulda çağdaş yaşam biçimini kendimize amaç ediniyoruz. İnsanların yaşadıkları mekânları ürünlerimizle birer mutluluk ve huzur yuvası yapmayı hedefliyoruz.
Vizyonumuz
Temelinde insana ve doğaya saygılı olan, ekonomik ve sosyal amaçların birbirini tamamladığı bir sorumluluk anlayışıyla çalışarak mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanıp ülkemizin çıkarlarını da gözden kaçırmadan çıktığımız bu yolda felsefemiz olan yaşamsal rahatlığı en iyi şekilde sergilemektir.